Przejdź do treści

O nas

Odtwórz wideo

Made With Love...

To hasło, które przyświeca naszej pracy. To właśnie z miłości do tworzenia stylu powstała nasza mała pracownia, w której codziennie z wielką pasją tworzymy nasze produkty. Co je charakteryzuje? Minimalizm, prostota, klasyka i przede wszystkim piękno naturalnej skóry z jakiej są wykonane. Tworząc każdy kolejny projekt chcemy pokazać, że skóra pomimo swoich naturalnych wad jest piękna i może budzić zachwyt.

Nasza pracownia łączy tradycyjne rzemiosło z nowoczesnym stylem i ponadczasową formą. Wszystkie produkty tworzymy ręcznie od podstaw, a skórę naturalną darzymy ogromnym szacunkiem. Bardzo cenimy wysoką jakość skóry, jednak to, co dla nas najważniejsze, to jej prawdziwe oblicze. Pragniemy pokazać jej piękno nawet, gdy posiada swoje naturalne skazy.

Kierujemy się nurtem Slow Fashion, dlatego szyjemy w bardzo małych ilościach, głównie na zamówienie. Każdy surowiec wykorzystywany jest w 100% i choć nie zawsze jest to możliwe w pierwotnej produkcji, każdy kawałek skóry znajdzie swoje zastosowanie w produktach No Waste. Wszystko, co powstaje w naszej pracowni, powstaje z miłości i pasji. Wierzymy, że nasze produkty skradną Wasze serca!