Przejdź do treści

Usługi

Usługi kaletnicze

Nasza pracownia oferuje szeroki wachlarz produktów oraz usług. Do usług kaletniczych należą wszelkiego rodzaju poprawki, naprawy galanterii skórzanej.

Usługi wykonywane stacjonarnie oraz wysyłkowo są wyceniane indywidualnie, bądź według obowiązującego w pracowni cennika. W razie pytań służymy pomocą.

Usługi krawieckie

Nasza pracownia oferuje szeroki wachlarz produktów oraz usług. Jako jeden z nielicznych warsztatów kaletniczych wykonujemy lekkie usługi krawieckie.

Usługi wykonywane stacjonarnie są wyceniane indywidualnie, bądź według obowiązującego w pracowni cennika. W razie pytań służymy pomocą.

Już wkrótce ruszamy z szyciem odzieży na zamówienie. Dołącz do na Facebook'u i Instagramie, aby być na bieżąco.

Zamówienia indywidualne

Nasza pracownia oferuje szeroki wachlarz produktów oraz usług. Oprócz gotowych produktów kaletniczych oferujemy możliwość szycia na specjalne zamówienie klienta.

Personalizowane produkty konstruujemy, kroimy, kleimy, składamy i szyjemy specjalnie dla Ciebie! Wszystkie produkty jakie powstają w naszej pracowni tworzone są ręcznie z dbałością o każdy szczegół.

Personalizacje wykonujemy na bazie naszych gotowych modeli, czyli modyfikujemy nasze gotowe wzory o nowe rozwiązania, dobór skór, dodatków oraz okuć bądź szyjemy całkowicie nowy wyjątkowy projekt . Usługa ta pozwala na dostosowanie produktu indywidualnie do potrzeb każdego klienta.

 

Zamówienia przyjmowane stacjonarnie lub online są wyceniane indywidualnie. W razie pytań służymy pomocą.

Uwaga!

* Wybrany model lub nowy projekt zostanie wykonany na Twoje specjalne zamówienie, dlatego NIE PODLEGA OPCJI ZWROTU. Czas oczekiwania na produkt to zazwyczaj od 5-10 dni roboczych.

*Nie kopiujemy torebek innych producentów. Prosimy o nie przysyłanie zdjęć z podpisami „taka sama jak na zdjęciu’’. Możemy inspirować się pomysłami z sieci, ale nie wykonujemy identycznych modeli.

 

Zlecenia dla firm

Nasza pracownia oferuje szeroki wachlarz produktów i usług również dla firm. Jesteśmy jednym z przodujących warsztatów kaletniczych w Polsce. Uzyskaliśmy status Najlepszych w roku 2020, 2021 oraz 2022 na portalu Oferteo.pl

Szyjemy dla Polskich i zagranicznych marek. Tworzymy produkty ręcznie od podstaw.

Usługi jakie oferujemy:

Zlecenia przyjmowane stacjonarnie lub online są wyceniane indywidualnie. W razie pytań służymy pomocą.

Uwaga! Zapytania o współpracę prosimy kierować poprzez stronę Oferteo.pl bądź na adres mailowy anton.kaletnictwo01@gmail.com

Nowość wśród naszych usług

Upcycling

W naszej pracowni najbardziej cenimy wysoką jakość. Wszystkie produkty tworzymy ręcznie od podstaw, a skórę naturalną darzymy ogromnym szacunkiem. Wiemy, że produkt ze skóry potrafi posłużyć przez bardzo długi czas i dla wielu klientów ma znaczenie sentymentalne. Szyjąc torebki w naszej pracowni staramy się, aby wykorzystać surowiec w 100% jednak często nie jest to do końca możliwe, dlatego postanowiliśmy stworzyć kolekcję NO WASTE, która pozwoli wykorzystać cenne surowce i stworzyć piękne, nietuzinkowe i niepowtarzalne produkty.

Idąc za tym pomysłem postanowiliśmy wprowadzić również taką samą usługę jaką jest UPCYCLING – przerabianie starych produktów na nowe z wykorzystaniem surowców po produkcji pierwotnej.

Usługa ta pozwala nadać nowy design i powrót do użytku np. starych zniszczonych torebek, skórzanych elementów garderoby często nieużywanych mających charakter sentymentalny dla klienta lub po prostu już niepotrzebnym.

Co daje taka usługa? Przede wszystkim nowe życie niechcianym już produktom!

Jak wygląda taka usługa?

Przynosisz swoją starą torebkę, kurtkę, spodnie, spódnicę lub inny skórzany element garderoby

Oceniamy stan, aktualną cenę oraz możliwości na wykonanie nowego produktu

Dobieramy dodatki oraz surowiec jeżeli jest taka potrzeba

Wyceniamy usługę

Realizujemy usługę (czas oczekiwania zależny od przeróbki, orientacyjnie od 5-10 dni roboczych)

Uwaga! PRODUKT NIE PODLEGA OPCJI ZWROTU. Jeżeli natomiast produkt nie spełni oczekiwań klienta, może zostać przez nas odkupiony i umieszczony na sprzedaż w naszej kolekcji NO WASTE. Cenę ustalamy przed usługą.