Przejdź do treści

Dostawa | Zwroty | Reklamacje

Dostawa

Czas realizacji zamówienia wynosi od 3 do 10 dni roboczych.
Koszt wysyłki:
• Kurier 19 zł
• Kurier pobranie 23 zł
• Paczkomat 16 zł

Możliwość wysyłki za granicę - koszt ustalany indywidualnie na podstawie m. in. wagi paczki, kraju wysyłki, itp. Średnia cena wysyłki od 60zł. Dokładna wycena nastąpi po zrealizowaniu zamówienia.

Zwroty

Zwrotu można dokonać w ciągu 14 dni, liczonych od dnia odebrania przesyłki do jej nadania na adres biura. Zamówiony produkt powinien wrócić w stanie nienaruszonym, z metkami, paragonem oraz w oryginalnym pudełku, odpowiednio zabezpieczony. Jeżeli klient nie zastosuje się do powyższych wytycznych, zwrot zostanie odrzucony, a paczka zostanie odesłana na jego koszt.

Dane do wysyłki zwrotu: F. H.U. P. ANTON 34-210 Zembrzyce 279 Tel. 512872592

👉 DRUK ZWROTU DO POBRANIA 👈

Gwarancja i Reklamacje

Wszystkie oferowane w Sklepie produkty objęte są 2 letnią gwarancją. Gwarancja obejmuje wady techniczne, usterki konstrukcyjne oraz wszelkie aspekty związane z wytrzymałością produktu. Reklamacji nie podlegają uszkodzenia powstałe w wyniku niewłaściwego użytkowania towaru
( obicia, otarcia, zarysowania, plamy itp.) . Gwarancja nie obejmuje zmian wyglądu skóry naturalnej wynikających z jej właściwości jako materiału. Każdy egzemplarz jest unikalny ze względu na niepowtarzalną fakturę płata skóry, z której został wykonany. Zarysowania, przebarwienia, nierówności kolorów oraz powierzchni skóry są naturalne i nie stanowią wady produktu.

W razie reklamacji należy wypełnić druk reklamacyjny i odesłać go wraz z reklamowanym produktem oraz dowodem zakupu na adres : F.H.U.P. ANTON , 34-210 Zembrzyce 279. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni od momentu dostarczenia do biura.

👉 DRUK ZWROTU DO POBRANIA 👈