Przejdź do treści

Blog

Mam piękną torebkę skórzaną, ale…. jak o nią dbać????

Torebki, buty, paski, kurtki – każdy z nas posiada w swojej garderobie rzeczy wykonane ze skóry naturalnej. Kupując tego rodzaju produkty, stawiamy na piękny, elegancki wygląd oraz wysoką jakość. Istnieje jednak kilka zasad, których należy przestrzegać, chcąc cieszyć się nimi przez wiele sezonów. Postaram się… Czytaj dalej »Mam piękną torebkę skórzaną, ale…. jak o nią dbać????

Różne oblicza skóry naturalnej

Skóra naturalna uznawana jest za materiał niezwykle ekskluzywny. Kojarzona jest z drogimi, wysokiej jakości produktami i ma bardzo szerokie zastosowanie. Najogólniej skóry możemy podzielić na: gładkie- licowe, szorstkie, lakierowane oraz egzotyczne. Na rynku istnieje jednak bardzo duży wybór skór naturalnych, a każdy jej rodzaj posiada… Czytaj dalej »Różne oblicza skóry naturalnej

„Buy less. Choose well. Make it last.”

Żyjemy w czasach, w których rynek ogólnoświatowy stoi przed nami otworem
i z każdej strony zasypuje nas milionami ofert produktów. Na szczęście coraz większa liczba naszej ziemskiej populacji wdraża w życie zasady Slow Fashion, czyli świadomego i mądrego podejścia do mody. Oznacza to kupowanie mniejszej ilości ubrań i dodatków, które są lepszej jakości, a przez to mogą nam dłużej posłużyć.

Made with lo♥e… – skąd ta miłość?

Każdy, kto choć raz odwiedził naszą stronę internetową wie, że tworzymy produkty ze skóry naturalnej. W naszą pracę wkładamy mnóstwo serca, a obcowanie z tak pięknym materiałem, jak skóra naturalna jest dla nas pewnego rodzaju pasją. Jednak skąd pomysł na tego rodzaju biznes?
I skąd ta miłość?